KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13524247

nr 1352 4247

Oidentifierad konstnär. Blom, stilleben. Signerad Adam. Olja på pannå, 24x29 cm

Utrop:

300 kr

Såld:

250 kr

måndag 5 oktober 2020
kl 20:08:32

Stig Blomberg (1901-1970)